Whatsapp Facebook Facebook Facebook Seyahat Sağlık Konut Hasar Anında Poliçemi Hatırlat Poliçemi Hatırlat SSS SSS Telefon Facebook Twitter Instagram Linkedin
WhatsApp ile Canlı Destek

İşyeri Sigortası

Ticari Paket (İşyeri) Sigortası 

İşyeri Sigortası Yaptırmalı mıyım?

Mağaza, ofis, dükkan kısacası iş yeriniz her an tehlikeler ile karşı karşıya. Güvenlik açığı, insan hatası veya doğa olayları iş yerinizi riskler ile baş başa bırakırken yılların sermayesini de tehlikeye sokuyor. 

İşyeri Sigortasının Kapsamı Nedir?

İşyerim Paket Sigortası'nın kapsamı, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlandı.

Yangın, yıldırım, infilak 

Sel su baskını 

Fırtına 

Yer kayması 

Duman 

Kara-hava taşıtları çarpması 

Cam kırılması 

Grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör 

Yangın mali sorumluluk 

Kira kaybı 

Alternatif işyeri masrafları 

İş durması 

Enkaz kaldırma 

Hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, İşveren mali sorumluluk, ferdi kaza, 3. şahıs mali sorumluluk, fiziki zararlar, İzolasyon eksikliği, çalışanlara ait eşyalar, eksik sigorta, geçici adres nakli, hukuksal koruma teminatlarını  , ayrıca, deprem, fırtına, yer kayması, sel, su baskını, kazı sonucu yer kayması, dolu gibi doğal afet ve kazalar nedeniyle işyerinize ve mallarınıza gelebilecek zararları da teminat altına alabilirsiniz. 

İşyerinizdeki makine ve elektronik cihazlarınız da tehlike altında ise bu poliçe ile makine kırılması ve elektronik cihaz bozulma teminatı da alabilirsiniz. 

Faaliyetinizde özel riskler taşıyor olabilirsiniz, Ürün sorumluluk, emtia dahili nakliyat, fasondaki emtia teminatlarını da alabilirsiniz. 

TEKLİF AL

ECZANEM SİGORTASI sayesinde artık eczaneniz de güvence altında. Üstelik diğer poliçelere göre önemli avantajları var. Hem fiyatı uygun hem de tek bir poliçeyle bütün riskleri teminat altına alıyor. Eczanenizde meydana gelebilecek olası bütün hasarlar, bu poliçe kapsamında teminat altına alınıyor.

TEKLİF AL