Whatsapp Facebook Facebook Facebook Seyahat Sağlık Konut Hasar Anında Poliçemi Hatırlat Poliçemi Hatırlat SSS SSS Telefon Facebook Twitter Instagram Linkedin
WhatsApp ile Canlı Destek

Forum

Başlık Tarih
Trafik Sigortam Yurt Dışında da Geçerli mi
Trafik sigortası Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Yurt dışına çıkmadan önce gidilecek ülke yeşilkarta üye bir ülke ise, yeşilkart satın alınarak, teminatın devamı sağlanabilir.
Araç Değiminde Trafik Sigortası Devredilebilir mi
Araç değişiminde trafik sigortası poliçesinin iptali gerekmektedir. Trafik sigortasının yeni araca devri gibi bir uygulama yoktur.
Bavul Kaybı Olursa Sigortam Karşılayacak mı
Seyahatiniz sırasında bagajınız 24 saat içinde bulunamazsa havayolu şirketinin kayıp raporu tutması ile acil ihtiyaçlarınızın tamamı karşılanır.
Yurtdışı Seyahatimde Hastalanırsam Sağlık Masraflarım Sigortam Tarafından Karşılanır mı
Yurt dışı seyahatlerinizde kronik hastalıklarınız dışında tedavi masraflarınız seyahat sigortası poliçeniz kapsamında karşılanır.
Seyahat Sigortasından Kimler Yararlanabilir
Seyahat sigortası poliçesinden 18 - 65 yaşları arasındaki dileyen herkes kendisi ya da ailesiyle birlikte yararlanabilir.
Cam Kırılması Konut Sigortası ile Karşılanabilir mi
Ek teminat kapsamında alacağınız “cam kırılması teminatı” ile evinizdeki pencere, kapı, tezgah, vitrin, dolap, raf vb. camlar için hasarınızı sigorta şirketi karşılar.
Ev Sahibinin Zararı Konut Sigortasından Karşılanır mı
Evet, karşılanabilir. Fakat bunun için konut poliçesinde “mal sahibine karşı sorumluluk” teminatı bulunması gereklidir.
Tecditname nedir?
Sigortalı aynı şirketten poliçesini yeniletirse bunun adı tecritname olarak anılır.
Riziko ne demek
Riziko, bir kimsenin para ile ölçülebilir menfaatini tehdit eden tehlikedir.
Neden Kasko Yaptırmalıyım?
Aracınızın çarpma, çarpışma, çalınma, park halinde oluşacak zararlar, cam kırılması, anahtar kaybolması gibi çok sayıda riske karşı