Whatsapp Facebook Facebook Facebook Seyahat Sağlık Konut Hasar Anında Poliçemi Hatırlat Poliçemi Hatırlat SSS SSS Telefon Facebook Twitter Instagram Linkedin
WhatsApp ile Canlı Destek

TEDAVİNİZ YARIM KALMASIN


TEDAVİNİZ YARIM KALMASIN, ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE TAMAMLAYALIM!

Tedaviniz sırasında “acaba ne kadar masraf çıkacak” endişesi sebebiyle tercih edemediğiniz A sınıfı tedavi koşullarından tamamlayıcı sağlık sigortası ile ücretsiz faydalanacağınızı biliyor musunuz?

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK’sı olan bireylerin özel hastanelerde muayeneden ameliyata tüm sağlık giderlerinde ödediği sigorta farkını güvence altına alan önemli bir sigorta türüdür. Hastanenin hastadan aldığı sigorta farkı TSS ile ödenmektedir. Siz sigortanız için oldukça makul bir prim öder; karşılığında cerrahi operasyonlardan, diyaliz ünitesine kadar geniş kapsamlı ücretsiz ve maksimum konforlu bir hizmet alırsınız. Üstelik 1 yıl boyunca, en iyi koşullarda, dilediğiniz her an.

SGK’lılar hafta sonu, özel tatiller de dahil olmak üzere istedikleri her an sağlık sigortası sayesinde A sınıfı özel hastanelere gidebilir, Türkiye’nin en saygın doktorlarının ve ekiplerinin tedavilerinden faydalanabilirler.

Doktor muayeneleri ile birlikte laboratuvar tetkikleri, görüntüleme tetkikleri, fizik tedavi, ileri tanı yöntemleri poliçe ile tamamen ücretsiz.

Ayrıca günümüzde yaygınlığı ve gerekliliği her geçen an daha fazla artan cerrahi müdahaleler de bu poliçe kapsamındadır. En ileri teknoloji ile yapılan ameliyatlar, diyaliz, yoğun bakım, , kemoterapi, radyoterapi, tek kişilik oda, refakatçi gideri, yemek gibi masrafkar bu poliçe kapsamındadır.

Peki ne yapacaksınız?

İsterseniz hemen şimdi 0532 111 26 87 numaralı telefondan bize ulaşabilir, dilerseniz buraya tıklayarak sitemiz üzerinden bir teklif isteyebilirsiniz. Çok kısa sürede fiyat hesaplaması ve haklarınız ile TSS uzmanımız size ulaşacaktır. Onay vermeniz durumunda poliçe tarihinden itibaren 1 yıl süresince TSS ile geniş kapsamlı bir sağlık hizmeti alıyor olacaksınız.