Whatsapp Facebook Facebook Facebook Seyahat Sağlık Konut Hasar Anında Poliçemi Hatırlat Poliçemi Hatırlat SSS SSS Telefon Facebook Twitter Instagram Linkedin
WhatsApp ile Canlı Destek

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI İLE ÜCRETSİZ TEDAVİ


Sağlığım Tamam Sigortası sahipleri, özel hastaneye gittiklerinde ayakta veya yatarak tedavilerinde hiçbir ücret ödemiyor. Ayrıca SGK'lılara uygulanan ek ücret yok. Yapmanız gereken anlaşmalı hastanelere giderek tedavi olmak. Sağlığım Tamam Sigortası'nı kullanmak için hiçbir prosedür gerekmez.SGK'nın yasası gereği sigortalılardan özel hastanelerde alınması zorunlu olan doktor muayene fark ücreti yine yasa gereği bu ürüne konu edilememektedir. Bugün için bu tutar 15 TL olup SGK tarafından değiştirilebilir. Bunun dışında bir katılım söz konusu değildir.

Sağlığım Tamam ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sağlığım Tamam Sigortası Nedir?

Sigortalının, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda sigorta şirketi ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.

Kimler Yararlanabilir?

Sigorta poliçesini T.C. vatandaşı olup SGK tarafından kapsam altında olan 0-59 yaş arasındaki kişiler alabilir. Bebeklerin yararlanabilmesi için en az 15 günlük olması gerekmektedir.

Sağlığım Tamam Sigortası'nı Nasıl Kullanacağım?

Sigortalının SGK ile anlaşmalı özel hastaneye gitmesi, SGK ile anlaşmalı hastane ile güvence sunan sigorta şirketinin TSS ürününe özel anlaşmasının olması, SGK ile anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun SGK ile anlaşmalı olması, tedavisi talep edilen rahatsızlığın poliçe öncesine dayanmaması ve poliçenin özel ve genel şartlarına uygun olması gerekmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatları Nelerdir?

Yatarak tedaviler, belirtilen teminatlar, özel ve genel şartlar çerçevesinde sınırsız ve %100 olarak karşılanmaktadır. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir kişilik refakatçi giderleri teminat altındadır.


Ayakta Tedavi Teminatları Nelerdir?

Özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda 10 vaka ile sınırlı olup %100 olarak karşılanmaktadır. Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı hizmetleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri teminat altındadır.

Nasıl Fiyat Alabilirim?

T.C. kimlik numaranız ile acentemizden anında fiyat alabilirsiniz.