Whatsapp Facebook Facebook Facebook Seyahat Sağlık Konut Hasar Anında Poliçemi Hatırlat Poliçemi Hatırlat SSS SSS Telefon Facebook Twitter Instagram Linkedin
WhatsApp ile Canlı Destek

Firmanız İçin Kolay Otomatik Katılım Uygulaması

1 Ocak 2019 itibariyle 5-10 arası çalışanı olan işyerlerinde otomatik katılım zorunlu oldu. Şirketler ve çalışanlar otomatik katılımın faydaları ve hakları konusunda yeterli bilgiye sahip değiller. Bu sebeple sistemden caymalar da bilinçli bir şekilde gerçekleşmiyor. Şirketimiz 7/24 müşterilerine otomatik katılım ile detaylı bilgi veriyor, sunumlar yapıyor. Üstelik çalışmış olduğumuz sigorta şirketinin kolay adım uygulaması sayesinde işverenler bir muhasebeciye ihtiyaç duymadan çalışanların sisteme dahil olmasını uygulama üzerinden otomatik bir hale getirebiliyorlar. 

Uygulama Nasıl Çalışır?

Kolay adım uygulaması şirketimiz tarafından sunulan sunum ve videolar, gerektiğinde telefondan destek ile hızlı ve kolay bir kullanım avantajı sağlamakta. Sisteme dahil olabilmek için hazırlanan başvuru ekranından firma ile ilgili bilgiler girildikten sonra yasa gereği bazı evrakların yüklenmesi istenecektir.

Bu evraklar Başvuru Formu, Yetkili Onay Yazısı, Yetkili Kişi Kimlik Fotokopisi, Firma Vergi Levhası Fotokopisi, Ticaret Sicil Gazetesi, İmza Sirküleridir. Acentemiz üzerinden geldiğinizi belirten il ilçe ve acente ismi seçilerek işleminizi tamamlanır. Sisteme dahil olduğunuza ilişkin bilgilendirme firma yetkilisine E-Posta ve SMS yolu ile iletilecektir.  Bundan sonraki aşamada uygulama ile işlemler kolayca takip edilmektedir.

Otomatik katılım hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Otomatik Katılım ile ilgili hızlı teklif almak için tıklayınız.