Whatsapp Facebook Facebook Facebook Seyahat Sağlık Konut Hasar Anında Poliçemi Hatırlat Poliçemi Hatırlat SSS SSS Telefon Facebook Twitter Instagram Linkedin
WhatsApp ile Canlı Destek

Deprem Sigortası Pahalı mı?

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası ile depremin ve deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limitler dahilinde nakit olarak karşılar. Binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır.
Aşağıda belirtilen bina bölümleri, bir arada ya da ayrı ayrı teminat kapsamındadır. Temeller, Ana duvarlar, Bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar, Bahçe duvarları, İstinat duvarları, Tavan ve tabanlar, Merdivenler, Asansörler, Sahanlıklar, Koridorlar, Çatılar, Bacalar, yapının yukarıdakilerle benzer nitelikteki tamamlayıcı bölümleri sigorta kapsamındadır.

Deprem poliçeleri sanılanın aksine uygun fiyatlarda sunulmaktadır. deprem sigortası fiyatı hesaplamak için binanın metrekaresi ve yaşı belirleyici roldedir. Binanın yaşı, katı, metrekaresi, adresi ile poliçe bedeli hesaplanıp, 5 dakikada deprem poliçesi hazırlanabilir.

Deprem sigortası yaptırmak için 05321112687 den sigorta uzmanımız ile anında görüşme yapabilirsiniz.