Whatsapp Facebook Facebook Facebook Seyahat Sağlık Konut Hasar Anında Poliçemi Hatırlat Poliçemi Hatırlat SSS SSS Telefon Facebook Twitter Instagram Linkedin
WhatsApp ile Canlı Destek

Blog

Sigorta Genel Otomatik Katılım Kazançlı mı Ocak ayında aylık 53 TL ile sisteme dahil olan bir çalışan yıl sonunda 636 TL elde etti. Bu birikime % 25 devlet katkı payı verdi ve 159 lira daha ilave edilmiş oldu. 77 lira da fonlardan katkı payı geldi. Ve son olarak devlet 1000 TL çalışanın sistemden çıkmama sözüne katkı sağladı. Sonunda 1872 lira elde eden çalışan BES sisteminden oldukça karlı çıktı.
Sigorta Genel Sigorta Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyiz Günümüz sigortacılığında en büyük sorunlarından birisi ucuz poliçe yaptırmak için sigortalının yanlış yönlendirilmesi ve sigortacının da hazırladığı poliçeden çok da haberdar olmamasıdır.
Kasko Sigortası Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım? Kiracı ya da ev sahibi olmanız hiç fark etmez, konut sigortanız var ise eviniz ve eşyalarınız aşağıda tüm risklere karşı güvence altına alınabilir.
Kasko Sigortası Sanat Eserleri Sigortası Sanat eserleri sigortası stratejisi, sanat eserlerinin kendine özgü özellikleri esas alınarak ve sağlanan koruma ile ilgili belirli gerekliliklere dayanılarak hazırlanmıştır.
Kasko Sigortası Kasko Sigortasını Nasıl Belirleyeceğim? Kasko poliçenizi temel risklerinize göre sınırlandırabilir veya tüm teminat kapsamını içeren full kasko paketini seçebilirsiniz. Burada uzman sigortacımız bilgilerinizi aldıktan sonra sizi yönlendiriyor, risklerinizi ve ihtiyaçlarınızı hatırlatıyor olacaktır.
Kasko Sigortası Hasar Durumunda Ne Yapacağım? Hasar Durumunda Ne Yapacağım?