Whatsapp Facebook Facebook Facebook Seyahat Sağlık Konut Hasar Anında Poliçemi Hatırlat Poliçemi Hatırlat SSS SSS Telefon Facebook Twitter Instagram Linkedin
WhatsApp ile Canlı Destek

Blog

Sigorta Genel TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI İLE ÜCRETSİZ TEDAVİ Sağlığım Tamam Sigortası sahipleri, özel hastaneye gittiklerinde ayakta veya yatarak tedavilerinde hiçbir ücret ödemiyor. Ayrıca SGK'lılara uygulanan ek ücret yok.
Sigorta Genel NEDEN SEYAHAT SİGORTASI Seyahat sigortası hastalık, kaza, bagaj kaybolması, uçuş iptali gibi yolculuk risklerini ekonomik açıdan güvence altına alan sigorta türüdür. Standart bir seyahat poliçesinde teminatlar şu şekildedir.
Konut Sigortası Site Ortak Alan Paket Sigortası Toplu yaşam alanları ile yönetici sorumlulukları için şimdi Site Ortak Alan Paket Sigortası haklarınızı güvence altına alıyor. Sitenizin ortak kullanımındaki tüm alanlar site sigortası kapsamındadır.
Sigorta Genel Otomatik Katılımda Devlet Desteği Katkı payının %25'i oranında devlet katkısı, 2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalmayı tercih etmeleri halinde 1000 TL ilave devlet katkısı ile %5 ek gelir katkısı
Kasko Sigortası Mini Kasko Nedir? Trafik poliçeniz olup; kasko poliçeniz olmaması halinde ve belirli kriterlere sahip olmanız durumunda Mini Kasko yaptırabilirsiniz. Mini Kasko esaslı olarak çift taraflı çarpışma, çalınma ve yanma risklerine karşı aracınız güvencededir.
Sigorta Genel Cep Telefonu Sigortası Neleri Kapsar Cep telefonu sigortası bir kez ödeyeceğiniz makul bir fiyata yıl boyunca ekran kırılması, bozulma, hırsızlık ve daha bir çok riske karşı hasarlarınızı ödeme güvencesi sunuyor.
Sigorta Genel Firmanız İçin Kolay Otomatik Katılım Uygulaması Uygulama ile işverenler muhasebeciye ihtiyaç duymadan personellerinin otomatik katılıma dahil olmasını uygulama üzerinden otomatik bir hale getirebiliyorlar.
Sigorta Genel Neden Kasko Sigortası Yaptırmalıyım Kendi aracınızı tam olarak güvence altına alabilmeniz ancak kasko sigortası ile mümkün olur. Kasko yaptırmadığınız zaman aracınızı da tüm tehlikelere karşı savunmasız bırakmış olursunuz.
Sigorta Genel Otomatik Katılım ile İlgili Tüm Soruları Cevapladık Otomatik Katılım Sistemi hakkında sizden gelen tüm soruları, bilmeniz gerekenleri, hak ve yükümlülükleri bir araya getirdik. Soru cevap şeklinde yazımıza dahil ettik.
Sigorta Genel TEDAVİNİZ YARIM KALMASIN Tedaviniz sırasında “acaba ne kadar masraf çıkacak” endişesi sebebiyle tercih edemediğiniz A sınıfı tedavi koşullarından tamamlayıcı sağlık sigortası ile ücretsiz faydalanacağınızı biliyor musunuz?